Alarm Kiralama

Alarm Kiralama Hizmeti Nedir

Alarm Kiralama hizmeti ev veya iş yerinizde kullanmak istediğiniz hırsız alarm sistemini satın almak yerine kiralama yöntemi ile AKÜ ve PİL dahil sistemin tamamı Greentech Güvenlik Sistemleri tarafından sınırsız garanti kapsamında ve Alarm Takip Merkezimiz tarafından 7×24 takip altında tutularak oluşabilecek her hangi bir kötü seneryoda gerekli aksiyonları alarak sizleri bilgilendirme ve ihtiyaç halinde kolluk kuvvetlerini, itfaiye ekiplerini veya sağlık ekiplerini adresinize yönlendirir.

Sistemi başlangıç paketi olan aylık 75 TL’ ye hemen sahip olabilirsiniz. paket sistem haricinde kalan her bir dedektör için aylık sadece 1$ gibi bir ücret ödersiniz.


Greentech Güvenlik, Alarm Merkezi Hizmeti veren iş ortaklarıyla yapmış olduğu anlaşmalar çerçevesinde, 6 Korumalı Güvenlik Paketi ile sizleri sadece hırsızlardan korumakla kalmaz, yangın ve sağlık sorunları gibi acil müdahele edilmesi gereken durumlar karşısında da, itfaiye ve ambulansın mekanınıza ivedilikle gönderilmesini sağlar.

Alarm Kiralama6 Korumalı Güvenlik Paketi

Hırsızlık Alarmı

Hırsızlık Alarmı

Hırsızlık alarmı durumunda belirtilen adrese emniyet birimleri yönlendirilir ve eş zamanlı olarak aboneye bilgi verilir.
Gaz Kaçağı Alarmı

Gaz Kaçağı Alarmı

Gaz kaçağı alarmı alınması durumunda aboneye bilgi verilir, gerekli durumda bölge gaz dağıtım şirketine (igdaş , ego gibi) ve itfaiye birimlerine bilgi verilir.
Yangın Alarmı

Yangın Alarmı

Yangın Alarmı sinyali alındığında kayıtlı olan adrese en yakın itfaiye birimi yönlendirilir ve Aboneye bilgi verilir.
Panik Alarmı

Panik Alarmı (Gasp/Soygun)

Sessiz alarmdır. Mekanda alarm çaldırılmadan izleme merkezine sinyal gönderilir.
Panik alarmı alınan adrese derhal emniyet birimleri yönlendirilir.
Sağlık Alarmı

Sağlık Alarmı

Panel veya kumanda üzerinden gelen sinyal doğrultusunda belirtilen adrese ambulans yönlendirilir.. Belirtilmiş olan yakınlarına bilgi verilir.
Baskı Altında Alarmı

Baskı Altında (Duress Code)

Sisteme girilen bu şifre mekanda alarm çaldırmamakta olup; izleme merkezine içeriye zorlama şifresi ile girildiğine dair sinyal göndermektedir. Sinyalin alındığı adrese derhal emniyet birimleri yönlendirilir.
Su Baskını Alarmı

Su Baskını Alarmı

Aboneye bilgi verilir, gerekli durumlarda Akom’a (afet koordinasyon merkezi) bilgi verilir.
Elektrik Kesinti Sinyali

Elektrik Kesinti Sinyali

Sistemin kurulu olduğu mekandan alınan elektrik kesinti sinyali abonenin isteği doğrultusunda gerekli yerlere bildirilir.
Sabotaj Alarmı

Sabotaj Alarmı

Belirtilen adrese emniyet birimleri yönlendirilir, aboneye ve teknik servise bilgi verilir.
Alarm Sistemi Açılış Takibi

Alarm Sistemi Açılış Takibi

Belirtilen saatler dışında sistemin açılması (mesai saati dışında,tatil günlerinde vs.) ve/veya belirtilen saatte alarm sisteminin açılmaması durumunda aboneye bilgi verilmesi.
Zayıf Akü Sinyali

Zayıf Akü Sinyali

Abone ve teknik servise bilgi verilerek sistemin çalışır vaziyette bulunması sağlanır.
Alarm Sistemi Kapanış Takibi

Alarm Sistemi Kapanış Takibi

Belirtilen saatte alarm sisteminin kapanmaması ve/veya belirtilen saatten önce kapanması durumunda aboneye bilgi verilmesi.
Alarm Paneli

Alarm Paneli

Alarm sistemimizin tüm fonksiyonlarının programlandığı ünitedir. Dedektör ve siren üniteleri bu panele kablolu/kablosuz bağlanarak alarm sistemini oluşturur

DSC Keypad

Tuş Takımı (Keypad)

Alarm paneli ile iletişimi sağlayan ünitedir.
Alarm sistemlerini şifre tuşlayarak kurmak ve devreden yine aynı şekilde çıkarmak şifre
ünitesi üzerinden yapılır.

Alarm Sireni

Alarm Sireni

Alarm sirenleri hırsız alarm sisteminizin sesli ve ışıklı ikaz veren aksesuarlarıdır. Korunan mekanın dışında olmasının sebebi siren ses şiddetinin uzak yerlere kadar ulaşabilmesini sağlar.

Pir Dedektör

Hareket Dedektörü

Isı yayan belli bir orandaki canlıların hareketini algılayan dedektördür. Eğer evinizde evcil hayvan var ise, bu durumlar için özel olarak tasarlanmış evcil hayvan algılamayan dedektörlerimiz bulunmaktadır.

Duman Dedektörü

Duman Dedektörü

Belli bir orandaki duman yoğunluğunu algılar ve sistemi haberdar eder. Duman dedektörü sistem kurulu olmasa dahi, 24 saat aktif olarak çalışır.

Gaz Dedektörü

Gaz Dedektörü

Belli bir orandaki gaz yoğunluğunu algılar ve sistemi haberdar eder. Gaz dedektörü sistem kurulu olmasa dahi, 24 saat aktif olarak çalışır.

Manyetik Kontak

Manyetik Kontak

Kapı, pencere, sürgülü kapı veya yerinden oynatılabilen her türlü eşya da, evde kullanılmak üzere tasarlanmış dedektör tipidir. alarm kurulu ise, herhangi bir harekette alarmın devreye girmesini sağlar.

Panik Butonu

Panik Butonu

Panik Butonu, Acil durumlarda butona basılması durumunda gerekli yerlere haber verilmesini ve olay yerinde yüksek desibelli alarm çalmasını sağlar.