Over 10 years we helping companies reach their financial and branding goals. Onum is a values-driven SEO agency dedicated.

LATEST NEWS
CONTACTS

Alarm İzleme Hizmeti

Alarm İzleme Hizmeti

Alarm İzleme Hizmeti

Ev & İş yerlerinde tesis edilen alarm sistemlerinden gelen sinyaller 365 gün 7/24 uzman personel ile takip edilir.

Gelen sinyallerin içeriğine göre alarm öncelikle alarm abonesine, gerekli hallerde kolluk kuvvetlerine bildirilir. Bu merkezler İçişleri Bakanlığı’ndan alınan izinle faaliyet gösterir ve düzenli kontrollere tabidir.

Alarm İzleme Merkezi
Alarm İzleme Merkezi

Alarm sisteminiz için geliştirilen, hayatınızı kolaylaştıracak teknolojiler
sayesinde üstün ve benzersiz bir güvenlik deneyimi sizleri bekliyor.

Alarm İzleme Merkezi

7×24 365 Gün boyunca, eğitimli ve profesyonel operatörlerle hizmet veren Alarm İzleme Merkezinde, alarm sisteminizden gelen sinyaller sürekli olarak izlenir. Operatörlerimiz, acil durumlarda sizi bilgilendir ve gerekli durumlarda polis, ambulans, itfaiye birimlerini en kısa sürede olay yerine yönlendirir.

Panik Alarmı

Acil durumlarda Alarm İzleme Merkezine ulaşmak oldukça kolay ve basit. Alarm sisteminizde tuş takımı veya uzaktan kumanda kullanarak panik alarmı verebilir, polis, ambulans veya itfaiye birimlerinin yönlendirilmesini talep edebilirsiniz.

Bilgilendirme ve Rapor

Alarm sisteminiz hakkındaki tüm bilgilere ulaşmak çok kolay. Gelişmiş raporlama ekranları sayesinde dilediğiniz zaman sistem hakkındaki raporlara ulaşabilirsiniz. Üstelik belirlemiş olduğunuz raporlar, sizin istediğiniz periyotlarda hazırlanır ve e-posta adresinize gönderilir.

Açılış Kapanış Takibi

İş yerinizin açılış ve kapanış zamanlarını bildirin, sizin kontrolünüz dışında gerçekleşen erken açılma veya geç kapanma durumlarında, operatörlerimiz sizi anında bilgilendirsin. İsterseniz SMS ile de bilgilendirme sağlanabilir.

Tatil Takibi

Tatilde veya seyahatte olacağınız tarihleri alarm izleme merkezimize bildirin ve bu tarihlerde evinizi ekstra koruma altına alın. Alarm sisteminiz şifre ile açılsa dahi, operatörlerimiz sizi anında bilgilendirsin.

Yüksek Koruma

Sabotaj durumu, network, telefon hattı, GPRS veya elektrik kesintilerini, akü veya pil zayıf sinyallerini anında size ve Alarm Merkezine haber veren altyapımız ile kesintisiz ve yüksek bir korumaya sahip olun.

Güçlü Teknolojik Altyapı

Greentech Güvenlik, gönderilen sinyallerin, alarm izleme merkezine daha güvenilir ve daha hızlı şekilde ulaşmasını sağlayan, fiber altyapısı ile bilgilerin size çok daha hızlı iletilmesini sağlayan güçlü bir teknolojik altyapıya sahiptir.

Ücretsiz Mobil Uygulama

Alarm sisteminiz ile birlikte Greentech Güvenlik Cloud servisine bağlanan tüm alarm güvenlik sistemlerinizi tek platformdan kontrol etmenizi ve yönetmenizi sağlayan gelişmiş bir uygulamaya sahip olursunuz. Üstelik mobil uygulama hizmetimiz tamamen ücretsiz.

Ücretsiz Web Uygulaması

Alarm sisteminiz ile ilgili tüm detayları kolayca gözlemleyebileceğiniz ve raporlayabileceğiniz bir web uygulamasına sahip olursunuz. Dilediğiniz her yerden uygulamaya kolayca erişim sağlayabilir, alarm sisteminize ait işlemleri yapabilirsiniz.

Greentech ile
Hemen Tanışın

Gelişmiş alt yapı sistemimizden ve çok daha fazlasından yararlanmak isterseniz
bize ulaşın sizi ve sevdiklerinizi Greentech Alarm İzleme hizmetinin ayrıcalıkları ile koruyalım.

    Author

    admin