Over 10 years we helping companies reach their financial and branding goals. Onum is a values-driven SEO agency dedicated.

LATEST NEWS
CONTACTS

Güvenlik Kamera Sistemleri

Kamera Sistemleri

Can ve mal emniyetini korumak amaçlı kurduğumuz bu sistemler, hırsızlık ve benzeri tehditlerde caydırıcılık , erken müdahale imkanı ve adli durumlarda delil özelliği taşıdığı gibi aynı zamanda üretim ve imalat konularında iş verimliliğini de arttırmaktadır.

En son teknolojiyi yakından takip eden Greentech Güvenlik kullandığı AHD ve IP kameralar sayesinde her ölçekte projenize doğru ve verimli çözümler sunar.

Güvenlik Kamera Sistemleri

Ev & İş yeri güvenlik kamerası sistemlerinde gerçekleştirmiş olduğumuz ve devam eden bir çok projemiz ile sizlerin ve sevdiklerinizin güvenliği için çalışıyoruz. Teknolojinin gelişmesiyle yüksek çözünürlükte kameralar ile H.265 video sıkıştırma teknolojisi sayesinde aynı kapasite ile daha uzun süre kayıt olanakları ve bunun yanında net görüntü elde edilebilmektedir. Bu sayede daha düşük maliyetler ile daha yüksek performansı müşterilerimize ekstra değil standart olarak sunuyoruz.

İş Yeri Güvenlik Kamerası

Güvenlik kamera sistemlerinin en çok kullanıldığı alanların başında gelmektedir. Ofis ve iş yeri kamera sistemleri hem güvenlik amacıyla hem de iş ve eleman kontrolü sağlamak amacıyla günümüzde çokça kullanılan kamera sistemleri küçük ve orta ölçekli işletmelerden büyük ölçekli işletmelere kadar her boyutta projelerde hizmet vermekteyiz.

İş Yeri Güvenliği
Ev Güvenlik Kamerası

Ev Güvenlik Kamerası

Bina çevresi ve ev içinde meydana gelebilecek olumsuzluklara karşı tedbir almak amacıyla kullanılan görüntüleme sistemleri. Bu sistem sayesinde evde olmadığınız zamanlarda uzaktan izleme, ses aktarımı, görüntüleme, kayıt işlemleri yapılabilmektedir. Ev kamera sistemleri sayesinde bakıcıya bırakılan çocukların güvenliğinin gözlem ve kontrolü, hırsızlık olaylarına karşı önlem ve caydırıcılık, hastaların takip edilmesi, kritik bölgelerin izlenmesi gibi güvenlik eylemleri gerçekleştirilebilmektedir.

Ücretsiz Teklif Alın

Greentech Güvenlik kamera sistemleri ile olası hırsızlık ve olay
görüntülerine saniyeler içerisinde ulaşabilirsiniz.

    Author

    admin