Hakkımızda

Greentech =

Greentech güvenlik 10 yılı aşkın bir süredir elektronik güvenlik sistemleri cihazlarının satış ve montaj hizmetlerini sürdürmektedir.
Tüm dünyada profesyonellerin tercih ettikleri yüksek kaliteli ürünleri ekonomik şartlarda kullanmayı ilke edinen firmamız, elektronik güvenlik sistemleri alanında da bu yaklaşım tarzından ödün vermemektedir.

İnsanoğlu var olduğundan itibaren korunma ihtiyacı duymuştur. Son zamanlarda yaşanan olaylar gösterdiki hırsız alarm sistemleri talebi artarak devam edecektir. Uzun yıllar yoğun çalışmaların sonucunda elde edilmiş sermayenin, insanın aklına dahi getirmek istemediği korkunç bir olaydır soygun ihbar alarm sistemleri olaya caydırıcılık getirmekte, bütün olayları alarm izleme merkezi‘ne bildirmektedir.
Greentech Güvenlik
Greentech Güvenlik
Greentech Güvenlik
0
+
Mutlu Müşteri
0
+
Yıllık Tecrübe
0
+
Alarm İzleme
0
+
Kamera Sistemi Montajı

Biz Kimiz

Konusunda uzman kadrosu ile hırsız alarmı, güvenlik kameraları, network ve bilişim sektöründe başarılı projelere imza atan mutlu müşteri portföyünü her geçen gün yükselten ve sektöre yön veren yenilikçi teknolojiler ile müşterilerini bir adım öne taşımayı ilke edinmiş sektörün önde gelen firmalarından birisiyiz.

Hırsız Alarmı
100%
Kamera Sistemi
100%
Bilişim ve Network
100%
Turnike Sistemleri
90%
Yangın Alarm Sistemleri
90%