Over 10 years we helping companies reach their financial and branding goals. Onum is a values-driven SEO agency dedicated.

LATEST NEWS
CONTACTS
Hakkımızda

Gözünüz Arkada Kalmasın
Önceliğimiz Güvenliğiniz

Greentech güvenlik 10 yılı aşkın bir süredir elektronik güvenlik sistemleri cihazlarının satış ve montaj hizmetlerini sürdürmektedir. Tüm dünyada profesyonellerin tercih ettikleri yüksek kaliteli ürünleri ekonomik şartlarda kullanmayı ilke edinen firmamız, elektronik güvenlik sistemleri alanında da bu yaklaşım tarzından ödün vermemektedir.

İnsanoğlu var olduğundan itibaren korunma ihtiyacı duymuştur. Son zamanlarda yaşanan olaylar gösterdiki hırsız alarm sistemleri talebi artarak devam edecektir. Uzun yıllar yoğun çalışmaların sonucunda elde edilmiş sermayenin, insanın aklına dahi getirmek istemediği korkunç bir olaydır soygun ihbar alarm sistemleri olaya caydırıcılık getirmekte, bütün olayları alarm izleme merkezi‘ne bildirmektedir.
video showcase
01
Vizyonumuz

Dünya standartlarında yüksek kalite ve çevreye duyarlı hizmetler sunarak; Bu hizmetlerin sağlanması için fiziki alt yapı, uygun çalışma ortamı, kazanılmış tecrübe ve deneyimlerimizle özgün çözümler geliştirmek.

02
Misyonumuz

Türkiye Güvenlik Sektöründe lider konumda olmayı, bu amaçla teknolojik gelişmeler dahil olmak üzere her türlü teknolojik gelişimi ve değişimi yakından takip etmeyi ve hizmet alanlarımıza bu yenilikleri aktarmayı, müşterilerimizin memnuniyetini garanti etmeyi kendimize amaç edindik.

03
Hedeflerimiz

Bireysel ve kurumsal müşterilerimize uzmanlaşmış kadromuz ile hizmet sunmayı emsallerimiz arasında en üstün teknolojik sistemi kuran Türkiye’nin lider firması olmak en büyük hedefimizdir.

Hizmetler

Greentech'i Güçlü Kılan Detaylar

Greentech, Güvenlik sistemleri çözümleri üretirken yalnızca satış süreci ile kısıtlı kalmaz. Uzmanı olduğumuz ürünlerin satış öncesi ve sonrası süreçlerini dikkatle ve düzenli olarak sürdürüyoruz.
Ürün Konumlandırma ve Satış 90%
Kurulum ve Teknik Destek 99%
Kurulum Sonrası Bakım 99%
AKTİF MÜŞTERİ
+
KAMERA SİSTEMİ
+
ARAÇ TAKİP SİSTEMİ
+
HIRSIZ ALARM SİSTEMİ
+