Over 10 years we helping companies reach their financial and branding goals. Onum is a values-driven SEO agency dedicated.

LATEST NEWS
CONTACTS
Hırsız Alarm Sistemi

Kablolu ve Kablosuz Hırsız Alarm Sistemi, mimari şartlar ve kullanıcı isteklerine göre özel olarak tasarladığımız projeler ile kullanıcılarına gece ve gündüz içinde yaşanılan mekanlarda dahili ve harici, can ve mal güvenliğini sağlayan sistemlerdir. 10 yılı aşkın tecrübemizle size en doğru ürünleri en uygun şartlarda Greentech Güvenlik güvencesiyle sunuyoruz.

Hırsız Alarm Sistemi ürün gamımızda; başlangıç seviyesindeki ekonomik ürünlerden , son derece büyük ölçekli projeleri çözecek ürünlere ulaşan çok sayıda çözümümüz mevcuttur. Hırsız Alarm Sistemi panellerini Alarm İzleme Merkezimiz vasıtasıyla 365 gün 24 saat boyunca takip ediyoruz.

Üstelik alarm sistemine ister Alarm Kiralama ister Alarm Satın alma Opsiyonlu şekilde sahip olabilirsiniz.

Evinizi & İş yerinizi koruyan kusursuz sistem

Mobil Uygulama

Alarm sisteminizi ister salonda uzanırken, ister evden çıktıktan sonra uzaktan aktif edin. Dilediğiniz alanları devre dışı bırakın. Güvenliği konfor ile yaşayın.

Üstün Kalite

Kalitesini ispatlamış EN50131 ve CE belgeli ürünlerimiz ile avrupa birliği standartlarında ürünler kullanarak kusursuz bir hırsız alarm sistemi sunuyoruz.

Cazip Fiyat Avantajı

Üstün Kalite Akıllı Alarm Sistemlerine, ihtiyacınıza yönelik Greentech Güvenlik hizmet paketlerini seçerek cazip fiyatlar ve ödeme koşulları ile sahip olursunuz.

Uçtan Uca Çözümler

Greentech Güvenlik Ev veya işyerinizde hırsızlık, acil sağlık, gaz kaçağı, su baskını, yangın ve gasp gibi tehditlere karşı 7/24 güvenlik çözümleri sunar.

Kamera Bağlantısı

Hırsız Alarm sisteminize entegre edilen IP kameralar ile alarm anında yada istediğiniz an bağlanıp ev ve iş yerinizi izleyebilirsiniz.

Hırsız Alarm Sistemi
Hırsızlık Girişimi

Hırsızlık girişimi ve alarmı durumunda belirtilen adrese emniyet birimleri yönlendirilir ve eş zamanlı olarak aboneye bilgi verilir.

Sağlık Alarmı

Panel veya kumanda üzerinden gelen acil durum sinyali doğrultusunda belirtilen adrese ambulans yönlendirilir ve yakınlarına bilgi verilir.

Yangın Alarmı

Duman dedektörleri sayesinde yangın daha büyümüden en yakın itfaiye ekipleri yönlendirilerek can ve mal güvenliğinizi koruyoruz.

Su Baskını

Su baskını sinyalini alındığında aboneye bilgi verilir, gerekli durumlarda Akom’a (Afet Koordinasyon Merkezi) bilgi verilir.

Gaz Kaçağı

Ev ve İşyerinizde oluşan gaz kaçağını etkin dedektörlerimiz ile algılıyor ve derhal aboneye bilgi verilerek gerekli durumlarda gaz dağıtım şirketi ve itfaiye yönlendirmesi yapıyoruz.

Sabotaj Alarmı

Sistemin çalışmasını engelleyecek şekilde dışarıdan müdahale girişiminde alarmın çalması ve merkeze bilgi gönderilmesi sağlanır.

Panik Alarmı (Gasp/Soygun)

Sessiz alarmdır, mekanda alarm çaldırmadan merkeze sinyal gönderir ve panik alarmı alınan mekana derhal emniyet birimleri yönlendirilir.

Baskı Altında

Sisteme girilen bu şifre mekanda alarm çaldırmadan izleme merkezine içeriye zorlama şifresi ile girildiği bilgisi gönderir. Sinyalin alındığı adrese derhal emniyet birimleri yönlendirilir.

Ücretsiz Teklif Alın

Formumuzu doldurun, en kısa sürede sizinle iletişime geçerek,
ekibimizle ihtiyacınıza en uygun güvenlik çözümlerini ücretsiz olarak belirleyelim.