Hırsız Alarm Sistemleri

Teletek Hırsız Alarm sistemi

Hırsız Alarm Sistemleri

Kablolu ve Kablosuz Hırsız Alarm Sistemi, mimari şartlar ve kullanıcı isteklerine göre özel olarak tasarladığımız projeler ile kullanıcılarına gece ve gündüz içinde yaşanılan mekanlarda dahili ve harici, can ve mal güvenliğini sağlayan sistemlerdir. 10 yılı aşkın tecrübemizle size en doğru ürünleri en uygun şartlarda Greentech Güvenlik güvencesiyle sunuyoruz.

Hırsız Alarm Sistemi ürün gamımızda; başlangıç seviyesindeki ekonomik ürünlerden , son derece büyük ölçekli projeleri çözecek ürünlere ulaşan çok sayıda çözümümüz mevcuttur. Hırsız Alarm Sistemi panellerini Alarm İzleme Merkezimiz vasıtasıyla 365 gün 24 saat boyunca takip ediyoruz.

Üstelik alarm sistemine ister Alarm Kiralama ister Alarm Satın alma Opsiyonlu şekilde sahip olabilirsiniz.

Evinizi & İş yerinizi koruyan kusursuz sistem

7x24 İzleme
Mobil Uygulama
Üstün Kalite
Cazip Fiyatlar
Uçtan Uca Çözümler
Kamera Bağlantısı
Hırsız Alarm Sistemi

Hırsızlık Girişimi

Hırsızlık girişimi ve alarmı durumunda belirtilen adrese emniyet birimleri yönlendirilir ve eş zamanlı olarak aboneye bilgi verilir…….

Sağlık Alarmı

Panel veya kumanda üzerinden gelen acil durum sinyali doğrultusunda belirtilen adrese ambulans yönlendirilir ve yakınlarına bilgi verilir.

Yangın Alarmı

Duman dedektörleri sayesinde yangın daha büyümüden en yakın itfaiye ekipleri yönlendirilerek can ve mal güvenliğinizi koruyoruz.

Sabotaj Alarmı

Sistemin çalışmasını engelleyecek şekilde dışarıdan müdahale girişiminde alarmın çalması ve merkeze bilgi gönderilmesi sağlanır.

Su Baskını

Su baskını sinyalini alındığında aboneye bilgi verilir, gerekli durumlarda Akom’a (Afet Koordinasyon Merkezi) bilgi verilir.

Gaz Kaçağı

Ev ve İşyerinizde oluşan gaz kaçağını etkin dedektörlerimiz ile algılıyor ve derhal aboneye bilgi verilerek gerekli durumlarda gaz dağıtım şirketi ve itfaiye yönlendirmesi yapıyoruz.

Panik Alarmı (Gasp/Soygun)

Sessiz alarmdır, mekanda alarm çaldırmadan merkeze sinyal gönderir ve panik alarmı alınan mekana derhal emniyet birimleri yönlendirilir.

Baskı Altında

Sisteme girilen bu şifre mekanda alarm çaldırmadan izleme merkezine içeriye zorlama şifresi ile girildiği sinyali göndermektedir. Sinyalin alındığı adrese derhal emniyet birimleri yönlendirilir.

3000+ Müşteri Greentech Güvenlik Sistemlerine Güveniyor, Peki ya siz?

Ücretsiz Keşif
close slider

ÜCRETSİZ KEŞİF TALEP FORMU


Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun çerçevesinde iletişim bilgilerimin reklam, bilgilendirme gibi amaçlarla kullanılmasına onay veriyorum.