Turnike Geçiş Sistemi

Turnike Geçiş Sistemi

Turnike Geçiş Sistemi

Turnike geçiş sistemleri ile izinsiz geçişler engellenerek geçişlerde kontrol sağlayabilirsiniz.
Personel devam kontrol sistemleri ile de beraber kullanabileceğiniz turnike geçiş sistemleri,
aynı zamanda tüm yazılımlar ile uyumlu olarak kullanılabilir. Modern görünümlü ve tasarımlı turnike geçiş sistemleri, yetkisi olmayan birinin geçiş yapamayacağı için güvenlik amacıyla sıkça tercih edilmektedir.

Tripod Turnike Geçiş Sistemleri

Tripod turnike geçiş sistemleri, 3 kollu olup kolları bel hizasında bulunur. Piyasada en çok tercih edilen turnikeler olan tripod turnike geçiş sistemlerinin zemine monte edilebilen, tek ayaklı veya çift ayaklı 2 tip modelleri bulunmaktadır.

Paslanmaz çelikten imal edilen tripod turnikeleri iç ortamlarda olduğu gibi dış ortamlarda da rahatlıkla kullanıbilir. Tripod turnike geçiş sistemleri ile tek yönlü geçiş sağlayabildiğiniz gibi çift yönlü geçiş de sağlanabilmektedir.

Acil durum özelliği sayesinde acil alarm durumlarında otomatik olarak serbest geçiş moduna geçebilirler.

Tripod Turnike
Hızlı Geçiş Turnike Sistemleri

Hızlı Turnike Geçiş Sistemleri

Hızlı turnike geçiş sistemleri, geçiş yoğunluğunun fazla olduğu alanlarda ve şık görünümü sayesinde plazalarda kullanılan turnikelerdir.

Bu turnike geçiş sistemleri, yüksek kalite standartlara sahip olmakla birlikte yerli sermaye ve yerli üretimdir. Kişi geçiş yapacağı esnada eğer turnike kolunun önünde durursa turnikede bulunan sensörler vasıtasıyla turnike kolu kapanmayacaktır.

Bu sayede güvenli bir kullanım sunacaklardır. Hızlı geçiş turnike sistemleri, çift veya tek buton kontrollü olarak çalışabilmektedirler. El arabası, bavul, çanta ile hızlıca geçebileceğiniz bu turnike geçiş sistemleri, paslanmaz çelikten ya da elektrostatik boyalı olarak üretilmektedir.

Vip Turnike Geçiş Sistemleri

Vip turnike geçiş sistemleri; Engelli turnikesi olarak da bilinmektedir. Vip turnike, ileri veya geri hareket esnasında kendisine dokunan cismi hissederek buna tepki verir.

Bu turnikenin koluna engelli işareti koyabilir veya yön işaretleri konumlandırılabilir. Engelli turnike geçiş sistemleri zaman kontrolü ile bir zaman belirleyerek turnikenin o zaman aralığında kapanmasını veya açılmasını sağlayabilirsiniz.

Vip turnike sistemlerini uzaktan kumanda ile de kontrol edebileceğiniz kadar basit kullanımlıdır.

Vip Turnike Geçiş Sistemleri

TEKLİF AL

Formu Doldurarak Yada Bizi Arayarak Hemen Teklif Alabilirsiniz

3000+ Müşteri Greentech Güvenlik Sistemlerine Güveniyor, Peki ya siz?

Ücretsiz Keşif
close slider

ÜCRETSİZ KEŞİF TALEP FORMU


Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun çerçevesinde iletişim bilgilerimin reklam, bilgilendirme gibi amaçlarla kullanılmasına onay veriyorum.