Over 10 years we helping companies reach their financial and branding goals. Onum is a values-driven SEO agency dedicated.

LATEST NEWS
CONTACTS
Turnike Geçiş Sistemi

Turnike Geçiş Sistemi

Turnike geçiş sistemleri ile izinsiz geçişler engellenerek geçişlerde kontrol sağlayabilirsiniz.
Personel devam kontrol sistemleri ile de beraber kullanabileceğiniz turnike geçiş sistemleri,
aynı zamanda tüm yazılımlar ile uyumlu olarak kullanılabilir. Modern görünümlü ve tasarımlı turnike geçiş sistemleri, yetkisi olmayan birinin geçiş yapamayacağı için güvenlik amacıyla sıkça tercih edilmektedir.

Tripod Turnike Geçiş Sistemleri

Tripod turnike geçiş sistemleri, 3 kollu olup kolları bel hizasında bulunur. Piyasada en çok tercih edilen turnikeler olan tripod turnike geçiş sistemlerinin zemine monte edilebilen, tek ayaklı veya çift ayaklı 2 tip modelleri bulunmaktadır.

Paslanmaz çelikten imal edilen tripod turnikeleri iç ortamlarda olduğu gibi dış ortamlarda da rahatlıkla kullanıbilir. Tripod turnike geçiş sistemleri ile tek yönlü geçiş sağlayabildiğiniz gibi çift yönlü geçiş de sağlanabilmektedir.

Acil durum özelliği sayesinde acil alarm durumlarında otomatik olarak serbest geçiş moduna geçebilirler.

Tripod Turnike Geçiş Sistemi
Tripod Turnike Geçiş Sistemi

Hızlı Turnike Geçiş Sistemleri

Hızlı turnike geçiş sistemleri, geçiş yoğunluğunun fazla olduğu alanlarda ve şık görünümü sayesinde plazalarda kullanılan turnikelerdir.

Bu turnike geçiş sistemleri, yüksek kalite standartlara sahip olmakla birlikte yerli sermaye ve yerli üretimdir. Kişi geçiş yapacağı esnada eğer turnike kolunun önünde durursa turnikede bulunan sensörler vasıtasıyla turnike kolu kapanmayacaktır.

Bu sayede güvenli bir kullanım sunacaklardır. Hızlı geçiş turnike sistemleri, çift veya tek buton kontrollü olarak çalışabilmektedirler. El arabası, bavul, çanta ile hızlıca geçebileceğiniz bu turnike geçiş sistemleri, paslanmaz çelikten ya da elektrostatik boyalı olarak üretilmektedir.

VIP Turnike Geçiş Sistemleri

Vip turnike geçiş sistemleri; Engelli turnikesi olarak da bilinmektedir. Vip turnike, ileri veya geri hareket esnasında kendisine dokunan cismi hissederek buna tepki verir.

Bu turnikenin koluna engelli işareti koyabilir veya yön işaretleri konumlandırılabilir. Engelli turnike geçiş sistemleri zaman kontrolü ile bir zaman belirleyerek turnikenin o zaman aralığında kapanmasını veya açılmasını sağlayabilirsiniz.

Vip turnike sistemlerini uzaktan kumanda ile de kontrol edebileceğiniz kadar basit kullanımlıdır.

Tripod Turnike Geçiş Sistemi

Ücretsiz Teklif Alın

Greentech Güvenlik Turnike Sistemleri ile Tüm Geçişleri Kontrol Altına Alabilir,
İstediğiniz türde raporlar oluşturarak kayıt altına alabilirsiniz.