Over 10 years we helping companies reach their financial and branding goals. Onum is a values-driven SEO agency dedicated.

LATEST NEWS
CONTACTS
Otopark Bariyer Sistemleri

Otopark Bariyer Sistemi

Otopark bariyer sistemleri, otoparklara giriş ve çıkış yapan araçların kontrollü ve güvenli geçişi için en ideal sistemlerdir.

3 metre, 4 metre, 5 metre, 6 metre ve ara uzunluklarda hazırlanabilen bariyer kolları ile geçiş noktalarını tamamen kapatabilir onay verdiğiniz araçlarında geçişini sağlayabilirsiniz.

Otopark Plaka Tanıma Sistemi

Otopark Plaka Tanıma Sistemi; Otoparklarda ve sitelerde yaşanan park yeri problemleri ve bariyer kontrolü için harcanan gereksiz iş gücü, sisteme tanımlı plakaları otomatik olarak tanıyan ve yalnızca izin verilmiş plakalara bariyeri açan, kameralı otopark plaka tanıma sistemi yaygın olarak kullanılmaktadır.

Bu sistemle birlikte, otopark kullanıcıları bariyer kumandası taşıma ve kart okutma gibi zahmetlerden kurtulmuş, giriş ve çıkışlardaki bekleme süresi de minimum süreye indirilmektedir.

Otopark Plaka Tanıma Sistemi birçok site, rezidans, alışveriş merkezi ve kamu kuruluşunun otoparklarında sorunsuz ve % 100 müşteri memnuniyetiyle çalışmaktadır.

Otopark Plaka Tanıma Sistemi
HGS Otopark Geçiş Sistemi

Otopark HGS Sistemi

Online ve Offline olarak çalışan HGS Sistemi otoparklara yabancı yada yetkisiz araçların girişini engeller kumanda taşıma gibi sorumlulukları ortadan kaldırır.

Online kullanılan sistemde site otoparkına site sakininin kaç adet aracı varsa HGS etiketi yapıştırılır istenildiğinde 1 kişinin 2 tane aracı veya 1 kişinin 1 tane aracının içeri girmesi sağlanabilir.

Online yazlım sayesinde, yasaklı veya siteden kurumdan ayrılmış kişilerin araçları yasaklanarak içeri girişi engellenebilir.

Mantar Bariyer Sistemleri

Üst düzey güvenlik gerektiren yerler için kullanılan mantar bariyer sistemleri her türlü araç geçişini engellemek için kullanılabilen bariyer sistemlerinden biridir.

Mantar bariyerlerin yükseklikleri ve çapları kullanılan yere göre değişiklik gösterebilir. Tekli, ikili, üçlü yahut daha fazla mantar bariyerin aynı anda kalkıp inmesi sağlanabilir.

Büyükelçilikler, konsolosluklar, askeri binalar, polis merkezleri, plazalar, kamu kurum ve kuruluşlarının otoparkları başta olmak üzere yüksek güvenlik ihtiyacı olan yerlerin tercihidir.

Mantar bariyerler uzaktan kumanda ile kontrol edilebileceği gibi HGS anten ve etiketleri, parmak izi ve yüz tanıma cihazları ile de kontrol edilebilir.

Mantar Bariyer Sistemleri
Road Blocker Sistemleri

Road Blocker Sistemleri

Güvenliğin maksimumda sağlandığı yerlerde kullanılan road blockerlar hidrolik olarak yağ basıncı ile çalışır.

Road blocker için sığabileceği kadar bir kuyu kazılır ve gömülür.

Çelik ankrajlar ile sabit noktalara ilaveten bağlanabilir. 2 ile 4 metre uzunluklarda üretilebilen yol blokları; askeri binalar, büyükelçilikler, polis merkezleri, konsolosluklar, kamu kurum ve kuruluşlarının girişlerinde kullanılmaktadır.

Ücretsiz Teklif Alın

Greentech Güvenlik Otopark Bariyer Sistemleri ile Tüm Giriş ve Çıkışları Kontrol Altına Alabilir,
İstediğiniz Türde Raporlar Oluşturarak Kayıt Altına Alabilirsiniz.