Otopark Bariyer Sistemi

Otopark Bariyer Sistemleri

Otopark Bariyer Sistemi

Otopark bariyer sistemleri, otoparklara giriş ve çıkış yapan araçların kontrollü ve güvenli geçişi için en ideal sistemlerdir.

3 metre, 4 metre, 5 metre, 6 metre ve ara uzunluklarda hazırlanabilen bariyer kolları ile geçiş noktalarını tamamen kapatabilir onay verdiğiniz araçlarında geçişini sağlayabilirsiniz.

Otopark Plaka Tanıma Sistemi

Otopark Plaka Tanıma Sistemi; Otoparklarda ve sitelerde yaşanan park yeri problemleri ve bariyer kontrolü için harcanan gereksiz iş gücü, sisteme tanımlı plakaları otomatik olarak tanıyan ve yalnızca izin verilmiş plakalara bariyeri açan, kameralı otopark plaka tanıma sistemi yaygın olarak kullanılmaktadır.

Bu sistemle birlikte, otopark kullanıcıları bariyer kumandası taşıma ve kart okutma gibi zahmetlerden kurtulmuş, giriş ve çıkışlardaki bekleme süresi de minimum süreye indirilmektedir.

Otopark Plaka Tanıma Sistemi birçok site, rezidans, alısveriş merkezi ve kamu kuruluşunun otoparklarında sorunsuz ve % 100 müşteri memnuniyetiyle çalışmaktadır.

Otopark Plaka Tanıma Sistemi
HGS Otopark Geçiş Sistemi

Otopark HGS Sistemi

Hızlı turnike geçiş sistemleri, geçiş yoğunluğunun fazla olduğu alanlarda ve şık görünümü sayesinde plazalarda kullanılan turnikelerdir.

Bu turnike geçiş sistemleri, yüksek kalite standartlara sahip olmakla birlikte yerli sermaye ve yerli üretimdir. Kişi geçiş yapacağı esnada eğer turnike kolunun önünde durursa turnikede bulunan sensörler vasıtasıyla turnike kolu kapanmayacaktır.

Bu sayede güvenli bir kullanım sunacaklardır. Hızlı geçiş turnike sistemleri, çift veya tek buton kontrollü olarak çalışabilmektedirler. El arabası, bavul, çanta ile hızlıca geçebileceğiniz bu turnike geçiş sistemleri, paslanmaz çelikten ya da elektrostatik boyalı olarak üretilmektedir.

Mantar Bariyer Sistemleri

Üst düzey güvenlik gerektiren yerler için kullanılan mantar  bariyer sistemleri her türlü araç geçişini engellemek için kullanılabilen bariyer sistemlerinden biridir.

Mantar bariyerlerin yükseklikleri ve çapları kullanılan yere göre değişiklik gösterebilir. Tekli, ikili, üçlü yahut daha fazla mantar bariyerin aynı anda kalkıp inmesi sağlanabilir.

Büyükelçilikler, konsolosluklar, askeri binalar, polis merkezleri, plazalar, kamu kurum ve kuruluşlarının otoparkları başta olmak üzere yüksek güvenlik ihtiyacı olan yerlerin tercihidir.

Mantar bariyerler uzaktan kumanda ile kontrol edilebileceği gibi HGS anten ve etiketleri, parmak izi ve yüz tanıma cihazları ile de kontrol edilebilir.

Mantar Bariyer Sistemleri
Road Blocker Sistemleri

Road Blocker Sistemleri

Güvenliğin maksimumda sağlandığı yerlerde kullanılan road blockerlar hidrolik olarak yağ basıncı ile çalışır.

Road blocker için sığabileceği kadar bir kuyu kazılır ve gömülür.

Çelik ankrajlarla sabit noktalara ilaveten bağlanabilir. 2 ile 4 metre uzunluklarda üretilebilen yol blokları; askeri binalar, büyükelçilikler, polis merkezleri, konsolosluklar, kamu kurum ve kuruluşlarının girişlerinde kullanılmaktadır.

TEKLİF AL

Formu Doldurarak Yada Bizi Arayarak Hemen Teklif Alabilirsiniz

3000+ Müşteri Greentech Güvenlik Sistemlerine Güveniyor, Peki ya siz?

Ücretsiz Keşif
close slider

ÜCRETSİZ KEŞİF TALEP FORMU


Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun çerçevesinde iletişim bilgilerimin reklam, bilgilendirme gibi amaçlarla kullanılmasına onay veriyorum.