Hırsız Alarm Sistemleri

Kablolu ve Kablosuz Hırsız Alarm Sistemi, mimari şartlar ve kullanıcı isteklerine göre özel olarak tasarladığımız projeler ile kullanıcılarına gece ve gündüz içinde yaşanılan mekanlarda dahili ve harici, can ve mal güvenliğini sağlayan sistemlerdir. 10 yılı aşkın tecrübemizle size en doğru ürünleri en uygun şartlarda Greentech Güvenlik güvencesiyle sunuyoruz.

Hırsız Alarm Sistemi ürün gamımızda; başlangıç seviyesindeki ekonomik ürünlerden , son derece büyük ölçekli projeleri çözecek ürünlere ulaşan çok sayıda çözümümüz mevcuttur. Hırsız Alarm Sistemi panellerini Alarm İzleme Merkezimiz vasıtasıyla 365 gün 24 saat boyunca takip ediyoruz.

Üstelik alarm sistemine ister Alarm Kiralama ister Alarm Satın alma Opsiyonlu şekilde sahip olabilirsiniz.


İstediğiniz takdirde size web portalımızdan bir şifre vasıtasıyla sisteminizi izleme imkanı veriyoruz. Alarm panellerini normal telefon hattı ( PSTN ) , mobil telefon hattı ( GSM ) ve son teknoloji ürünü olan network ( LAN ) üzerinden Alarm İzleme Merkezimize bağlayabiliyoruz. Özellikle günümüzde her ev ve iş yerinde ADSL hattı bulunduğu düşünüldüğünde alarm panelinizin 24 saat online olarak takip edilmesi hem mali olarak tasarruf ve daha önemlisi % 100 güvenlik taşımaktadır.

Hırsız Alarm Sistemleri

Alarm Paneli

Alarm Paneli

Alarm sistemimizin tüm fonksiyonlarının programlandığı ünitedir. Dedektör ve siren üniteleri bu panele kablolu/kablosuz bağlanarak alarm sistemini oluşturur

DSC Keypad

Tuş Takımı (Keypad)

Alarm paneli ile iletişimi sağlayan ünitedir.
Alarm sistemlerini şifre tuşlayarak kurmak ve devreden yine aynı şekilde çıkarmak şifre
ünitesi üzerinden yapılır.

Alarm Sireni

Alarm Sireni

Alarm sirenleri hırsız alarm sisteminizin sesli ve ışıklı ikaz veren aksesuarlarıdır. Korunan mekanın dışında olmasının sebebi siren ses şiddetinin uzak yerlere kadar ulaşabilmesini sağlar.

Pir Dedektör

Hareket Dedektörü

Isı yayan belli bir orandaki canlıların hareketini algılayan dedektördür. Eğer evinizde evcil hayvan var ise, bu durumlar için özel olarak tasarlanmış evcil hayvan algılamayan dedektörlerimiz bulunmaktadır.

Duman Dedektörü

Duman Dedektörü

Belli bir orandaki duman yoğunluğunu algılar ve sistemi haberdar eder. Duman dedektörü sistem kurulu olmasa dahi, 24 saat aktif olarak çalışır.

Gaz Dedektörü

Gaz Dedektörü

Belli bir orandaki gaz yoğunluğunu algılar ve sistemi haberdar eder. Gaz dedektörü sistem kurulu olmasa dahi, 24 saat aktif olarak çalışır.

Manyetik Kontak

Manyetik Kontak

Kapı, pencere, sürgülü kapı veya yerinden oynatılabilen her türlü eşya da, evde kullanılmak üzere tasarlanmış dedektör tipidir. alarm kurulu ise, herhangi bir harekette alarmın devreye girmesini sağlar.

Panik Butonu

Panik Butonu

Panik Butonu, Acil durumlarda butona basılması durumunda gerekli yerlere haber verilmesini ve olay yerinde yüksek desibelli alarm çalmasını sağlar.